napoleon_6 (napoleon_6) wrote,
napoleon_6
napoleon_6

Казочка. Як відчайдушні козаки Кулявлобі, Вогнегасник і Товариство стали хоробрими лицарами Токкотай

Оригинал взят у vovkazzz в Казочка. як відчайдушні козаки Кулявлобі, Вогнегасник і Товариство стали хоробрими лицарами Токкотай
Були собі в чарівному лісі три хоробрих багатури Кулявлобі, Вогнегасник і Товариство. І час від часу вони хоробро воювали з злим чаклуном Прохвесором, який жив по сусідству. Чому вони з ним воювали ніхто не знав, але якісь дурні десь казали, щоб зовсім нічого не робити. Зберуться йожики наприклад яблуки під березами шукати, чи слони яму під сральню копати, три багатура зразу на війну уходять. Але це зловісний наклеп, то так співпадало.

Так ось довго багатури думали, як ім від злого чаклуна Прохфесора здихатись. І так, и сяк думали нічого не виходить. Пробували в чарівний золотий горщик чаклуну насрати, нічого не вийшло, бо він повнісінький вже був. тільки руки в гівнв повимазували. Думали-думали, вирішили вийти на останню битву у найближчий понеділок. В суботу - Кулявлобі не може, бо йому бабуся не дозволяє на вулицю виходить,а у неділю - вихідний. Так вирішили йти на герць у понеділок.

Багатур Кулявлобі позвав на битву кролів з загону красних кхмерів. Чому красних ніхто не знав. але дійсно всі два кроля жили у якомусь загоні з Лисою-сестричкою.

Под катом есть немного французского
Вогнегасник погукав на битву цапа Порт, а далі матюкня загранишна. Цап прийшов з Дивізією Особо Відданих Бійців Осередку його Освіченості Батька Исаака. З цією дивізією правда халепа вийшла - пробували якось скоротити по перших буквах, але вийшла якась несумісна з здоровим глуздом хуйня, А кричати: гей, Дивізія Особо Відданих Бійців Осередку його Освіченості Батька Исаака пиздуй на праву барикаду, затикати прорив, ну-у дуже довго, і ще б не пак. шо вони туди підуть. Дивізію вірішили оставити у резерву.

Товариство привів до лав війська загін мавпочок з Крайнього Заходу. Звали іх так. тому що в цих мавпочок всі заходи крайні, і всі хто не мавпочки - крайні. Правда коли вони хуйню якусь нездорову зроблять, чи пизди по лісу мишам дадуть, крайних зовсім знайти неможливо.
Зібрались у понеділок, вишикувались, прокричали обов"язкову мантру досягнень Аристотеля у класичній філософії, и виступили до бою.

Хоробрий козак Товариство вирішив внести ініціативу. тобто попробувати друзів піддурити, щоб іх чаклун в бою повбивав нахуй, бо остопизділи вони йому, як собаці цеп. Він і каже:
- А якщо ми вдамось до несподіваної тактиці, брати?
Всі ж до нього: а якої?
- Станемо тими, як іх, - каже Товариство. - О цими - камінькадзями!
Всі одразу понабрали камінюк. щоб у злого чаклуна жбурлятися.
- Ні! - загорлав Товариство. - От ви, блядь, дурні. Камінькадзи чи каміньпизди. не знаю. як вірно цю хуйню називати, то такі хоробрі воїни, які в якийсь там Нияпонии саджали до літака, і потім на голову ворогу збрасували.
- Ну и какая, батенька с єтого практичаськая польза в нашему предстоящему делє? - питає Вогнегасник. а цап отот загранишний перекладає:
- Він питає, який зиск ми будемо мати. якщо вас з літака нахуй без парашутів повикидйоме-е-е-е?
Ніхто не відповів, але всім думка сподобалася. А хоробрий козак Кулявлобі і каже:
- Добре, ви всі підете на битву. а ми втрьох в тилу будемо у загоні Камінькадзе - я, Вогнегасник і Товариство. На жаль у нас літаків нема. а тоб ми всі життя за вас віддали.
- Раз нєт, так нєт, - каже Вогнегасник, а цап перекладає: - Він каже, що треба мене по підмогу послати.
І втік кудись.
Але такий план дій не сподобався мавпочкам.
- А ви на дерева позалазьте. та на голову чаклуну стрибайте, я к не ви його задавите, хоч самі блядь, повбиваєтесь.

Робити нічого - полізли.
Вогнегасник з Товариством залізли на самі високі дерева. Тут зись - йде саме під тіма деревами злий чаклун Прохфесор. все військо розбіжалось хто куди, зостався тільки Кулявлобі, який на дерево залізти не встиг. Став він чогось себе за штани ззаду мацати, і побратимам вірним кричати:
- Стрибайте йому на голову. брати, я за вас помщуся!
А Вогнегасник в відповідь:
- Высоко прыгать, ты не охуел, нас снизу призывать?
Не зрозумів Кулявлобі. а Товариство зверху перекладає:
- Він каже, ми ненавмисно внизу приціли камінькадзівські забули, лізь нам подай.
А злий чаклун Прохвесор і каже:
- Не треба, - я каже, - начарував ось собі слугу, а нього замість голови жопа. Давайте мінятись.
- Давайте, - каже Товариство. Тільки мало - слуга твій річ у хазяйстві нужна, тільки сере дуже, бо в нього дві жопи, одна зверху, друга знизу.
- А я, - каже злий чаклун Прохфесор. - Вам на додаток, ще одне бажання виповню.
- Добре, - погодилися хоробрі лицари-камінькадзі на деревах. - Начаклуй нам парашути, бо ми з дерев за прицілами злізти не можемо.
- А що взамін? - пита Прохвесор.
- А взамін, а взамін...О! а взамін ми тебе Кулювлобі віддамо!
- Нашего боевого, дорогого товарища-побратима, очень ценная вещь, - додав на своїй басурманскій мові Вогнегасник, що вже ледве тримався на верху осики.
- От и добре. - погодився Прохвесор. - Він мене замість слуги буде.
Прочитав заклинання:
- Йобаний в рот, любий народ, ви на майдані, загадую бажжання, Верховно радо, прийми у першому читанні.
І зник.
Хуяк, зверху щось прогриміло, зачадив дим, завоняло і у Товариство з Вогнегасником за спинами опинилися парашути. Вони одразу з гілки, як стрибнули, лап-лап рученятами,а то не парашути, а якась жопа. Бо злий презлий чаклун Прохвесор був такий чаклун, що від його чарування тільки жопа і виходила.

Впали друзі з гілки понабивали синців, а слуга Прохвесора ти часом, десь втік.
- Пішли, - каже Товариство Вогнегаснику, - військо наше пошукаємо, розкажемо як ми хоробро билися.
- А спросят про Кулявлобе, если? - запитав Вогнегасник.
- Скажемо зістався прикривати відступ, - придумав Товариство. - Всі тільки зрадіють.
І пішли хоробрі багатури світ за очи.

І не тільки.


Tags: Интересное и занимательное, Юмор, человек и социум
Subscribe

promo napoleon_6 november 3, 2017 16:19 10
Buy for 10 tokens
«Дверь в Лето» — это прекрасная книга, полная самых светлых и добрых чувств. В центре сюжета Дэн Дэвис — талантливый инженер, настоящий изобретатель. Носитель идей прогресса. Он оказывается бессилен перед лицом предательства: обманом заполучив его компанию и его изобретения, когда-то любимая…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments