napoleon_6 (napoleon_6) wrote,
napoleon_6
napoleon_6

Теперь я знаю, как выглядела Фарион в детстве :)Текст телеобращения под катом

Утікайте, вороги, з української землі, Забирайте автомати і вертайтеся до хати. Це є наш родинний дім і не місце тут чужим. Ми вас навіть не лякаєм, так, культурно виганяєм.

Якби ви знали до кінця, чим дихає земля оця! З могил тут мертві можуть встати, щоб Україну захищати, Тут душі славних козаків, всіх наших прадідів, дідів Повернуться назад із неба, як виникне така потреба.

Жінки і діти тут повстануть, за Україну грудьми встануть, Тут ріки вийдуть з берегів, щоб потопити ворогів, На захист нашого народу тут стане Бог і вся природа, І кров'ю скраплена земля, і не допустить ворога.

Запам'ятайте, злії люди, земля ця вашою не буде, Її ми в силі захистити від вас, загарбники й бандити. Бо ми давно вже не раби, не завойовники, як ви, У нас є гідність, честь, ідея, ми в бій готові йти за неї.

У нас мета одна-єдина – велика, сильна Україна!

Subscribe

promo napoleon_6 november 3, 2017 16:19 10
Buy for 10 tokens
«Дверь в Лето» — это прекрасная книга, полная самых светлых и добрых чувств. В центре сюжета Дэн Дэвис — талантливый инженер, настоящий изобретатель. Носитель идей прогресса. Он оказывается бессилен перед лицом предательства: обманом заполучив его компанию и его изобретения, когда-то любимая…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 17 comments